Sinimägede lahinguväljal

Skip to: site menu | section menu | main content

Lahinguvälja võimalused

Sinimägede Lahinguväljade poolt pakutavate teenuste nimekiri on paindlik ja kohandatav.
Oleme arenev keskkond, täiendame ja muudame oma pakkumisi. Lähtume kliendi soovidest ja vajadustest.

Sinimägede Lahinguväljal on võimalik pidada:

 • Firmaüritusi (k.a suvepäevad jms.)
  Pakume Teie firmale üritusi, mis on ekstreemsed ja harivad samaaegselt. Meilt on võimalik tellida firmaüritusteks täispakett: aktiivset tegevust, ööbimisvõimalust, toitlustust, koolitust, muusikat, seltskonnamänge. Iga firma on meie jaoks uus ja huvitav, seetõttu üritame alati pakkuda parimaid lahendusi just Teile. Võtke meiega ühendust ja esitage endapoolne visioon - meie teeme selle teoks!
 • Klassiekskursioone - matkasid
  Oma tegevuses oleme suures osas orienteeritud noorte ideoloogiale. Meie soov on pakkuda kooliealistele õpilastele seiklust, mille läbi ammutada teadmisi ajaloovallas. Samuti loodame süvendada õpilaste teadlikku vajadust ühtse riigi ja kodu järele. Pakume õpilastele täispikkasid teemapäevi Sinimägede Lahinguväljadel, mis sobivad ideaalselt kooli väljasõitudeks ja klassiekskursioonideks.
 • Paintballi lahinguid
  Paintballi sõpradele pakume uudseid ja mõnusaid lahingukogemusi. Lisaks spetsiaalselt selle jaoks ehitatud paintballi väljakule, on võimalus pidada lahinguid ka maastikul, tekitamaks reaalse lahinguolukorra tunnet. Lahinguid saab pidada ka sõjaaegsetes kaevikutes ja nende ümbruses. Lisaks on võimalik kasutada lahingutes ka militaarsõidukeid, tekitamaks just seda õiget tunnet.
 • Sünnipäevasid
  Sünnipäevasid on meie juures võimalik pidada igas vanuses, alates pisikestest kuni vanemate härrade - prouadeni. Meie poolt on võimalik tellida sünnipäevalaud ja meelelahutus.
 • Poissmeeste ja tüdrukute õhtuid
  Enne tähtsasse abieluliitu astumist soovivad tulevased abikaasad ikka teha midagi ekstreemset. Midagi, milleni võibolla järgnevate abieluaastate jooksul ei jõutagi. Sinimägede Lahinguväli garanteerib Teile meeldejääva ürituse. Lisaks ekstreemsele ja mõnusale päevale pakume Teile soovi korral välja ka õhtuse meelelahutusliku programmi.
 • Ja muid lõbusaid üritusi
  Meie juures võite teha teoks enda kõige pöörasema ideega ürituse. Lisaks meie poolt pakutavatele matkadele, mängudele ja harivatele vahepaladele, on võimalik kasutada ka sauna, tellida sööke-jooke, õhtujuhti, mida iganes hing ihaldab! Meie missioon on pakkuda teile meeldejääv üritus!

Koostame nii ühepäevaseid kui ka mitmepäevaseid üritusi. Võtke meiega ühendust ja andke teada, mida Te soovite!


© Sinimägede lahinguväljal 2009
www.lahing.port.ee
sinimaed@gmail.com
516 4669